BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona kanë dalë pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit (BILANCI)

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona
x

Politike

Godet sërish deputeti socialist, veshja në Parlament jashtë çdo parashikimi (FOTO)

Godet sërish deputeti socialist, veshja në Parlament jashtë

Vazhdimisht ai spikat për përzgjedhjet që bën, të cilat janë larg stilit klasik që përdorin kolegët e tij kur vijnë në Parlament. Edhe pse veshja në atë institucion është gati një lloj detyrimi për të respektuar një etikë të caktuar, kësaj klisheje deputeti socialist i Vlorës i ka ikur gjithmonë.

Fate Velaj nuk e pëlqen mesa duket kostumin e errët me këmishë të bardhë e kollare. Jo vetëm kaq, por veshja e tij është shumë larg këtij formati. Kësaj here madje, kishte shkuar akoma më larg nga sa mund të imagjinohej me e bluzë me lule, pantallona xhinsi, xhaketë të bardhë dhe atlete.

Godet sërish deputeti socialist, veshja në Parlament jashtë

Më të lexuarat