BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x
BREAKING NEWS

Drejt zbardhjes së plotë! Person me rrezikshmëri shumë të lartë, të rejat e fundit nga hetimet për sulmin ndaj Top Channel. Hetuesit kanë tre profile të sakta ADN-je

Drejt zbardhjes së plotë! Person me rrezikshmëri shumë
x
BREAKING NEWS

Gazetari zbardh prapaskenat mes PD dhe kandidatëve të primareve: Ka pasur marrëveshje të heshtura, ja ujditë që janë bërë në disa bashki në veri të vendit

Gazetari zbardh prapaskenat mes PD dhe kandidatëve të primareve: Ka
x
BREAKING NEWS

Koncesionet dhe investitorët strategjikë shkaktojnë debate tek “Ligjet”, opozita prezanton projektligjin për kompanitë “offshore” dhe kërkon të ndalohen pasi mbi 1 miliardë euro shkojnë te qeveria

Koncesionet dhe investitorët strategjikë shkaktojnë debate tek
x

Politike

Goditja tronditi jo vetëm Berishën, por edhe opinionin publik/ Luçiano Boçi tregon si është gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit

Goditja tronditi jo vetëm Berishën, por edhe opinionin publik/

Nënkryetari i PD, Luçiano Boçi ka treguar se si është gjendja shëndetësore e kryetarit të PD, Sali Berisha pas sulmit që iu bë gjatë protestës.

Për emisionin “Opinion”, Boçi tha se Berisha gëzon shëndet të mirë, ndërsa thekson se pavarësisht goditjes ai tregoi kurajo duke vijuar protestën kundër qeverisë.

“Gëzon shëndet të plotë dhe me kurajo dhe e ka treguar këtë gjë dhe e tregoi gjatë konferencë për atentatin ndaj tij. Nga vëzhgimet e mia ishte një çarje pishtë syrit dhe një çarje në hundë. Vet Berisha në karakterin tij që merr pozicione të nënshtrimit dhe e ka treguar forcën fizike dhe mentale, pavarësisht se u adresua në atë atentat. Në konceptin si u ndërtua krimi tregon qartazi që jemi para një krimi politik të organizuar ndaj opozitë. ai është i shtyrë nga një palë e tretë", tha Boçi.

Më të lexuarat