BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Politike

Grida Duma flet për ‘luftën’ Berisha-Basha: Kur u vodh lopa të gjithë u sulën te rojtari! Ish-kryeministrit i rri ngushtë kostumi i...

Grida Duma flet për ‘luftën’ Berisha-Basha: Kur u vodh

Nënkryetarja e PD, Grida Duma ka komentuar betejën brenda opozitës.

Duma tha se Berishës i rri e vogël statura e deputetit pasi ka qenë lider historik i PD.

“Më vjen t’jua them me batutë “dikush erdhi dhe lajmëroi që ishte vjedhur lopa dhe të gjithë u sulëm tek rojtari, pse se ruajte. Ai tha, dreqi e mori, ai që vodhi s’pati asnjë faj.” Në këtë kuptim, patjetër që mund të ketë element brenda bërjes së opozitës që duhet të ishin ndryshe apo të bëhen më mirë por ta kthej diskurin unë apo kushdo qoftë në një kompleksim të opozitës shqiptare në të cilin në çdo moment që keni marrë vendime kemi qenë bashkë aty. Disa gjëra mund të mos i kem pëlqyer por i jam bindur urdhrit dhe rregullit të shumicës. Kjo është loja politike”, tha Duma për Top Talk.

Më të lexuarat