BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Politike

Grida Duma sfidon Edi Ramën dhe i nxjerr videon: Jep llogari për...

Grida Duma sfidon Edi Ramën dhe i nxjerr videon: Jep llogari për...

Ish deputetja e PD, Grida Duma ka publikuar një videomontazh ku shkruan se kryeministri Rama ka gënjyer për shifrat e viktimave nga Covid. Duma i kërkon Ramës t’u japë llogari mijëra familjarëve që kanë humbur të afërmit nga koronavirusi.

Rama gënjeu për numrin e njerëzve që vdiqën nga covid. Ai u tha mijëra familjeve që sot vajtojnë se të afërmit që humbën janë vetëm numra. @edirama dil përpara mijëra familjeve në zi, jep llogari!

Më të lexuarat