BREAKING NEWS

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me koronavirus janë identifikuar në 24 orët e fundit në vendin tonë

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Politike

Grida Duma zbardh propozimet e opozitës: Ky është sistemi që i përshtatet Shqipërisë

Grida Duma zbardh propozimet e opozitës: Ky është sistemi që

Ish-deputetja e PD, Grida Duma shprehet se opozita kërkon ndryshim të sistemit. Ajo thotë se propozimet e opozitës janë parlamenti dydhomësh, lista të hapura dhe prag më të ulët.

“Një sistem si ai i Kosovës është i përshtatshëm edhe për Shqipërinë”, tha Duma në Ora News.

 

Më të lexuarat