BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Politike

Grida Duma zbulon për herë të parë skemën e bashkëqeverisjes Rama-Basha! 

Grida Duma zbulon për herë të parë skemën e

Kandidatja fituese në radhët e PD në zgjedhjet e 25 prillit, Grida Duma, ka komentuar zhvillimet e fundit politike.

Ajo komentoi festën e kryeministrit Edi Rama në drejtim të PD duke thënë se ka sektorë që do të bashkëpunohet, si integrimi, arsimi dhe shëndetësia.

“Ka sektorë që do të bashkëpunojmë, integrimin, arsimin dhe shëndetësinë. Në këtë drejtim nuk ka nevojë për të bashkëqeverisur, por për t’u ulur, diskutuar, e dhënë opozitës rolin që i takon. Kur u erdhi momenti për të bërë ndryshimin e Kodit Zgjedhor, ata u mblodhën”, tha Duma për News24.

Më të lexuarat