Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Habit deputeti i PD: Ju tregoj pse Rama e shiti Tahirin

Postuar: 20/09/2018 - 23:42

Deputeti i PD-së Mislym Murrizi  foli edhe për çështjen Tahiri.

“Rama nuk e shiti Tahirin për qejf, por e shiti sepse ishte në luftë me opozitën”,- ka thënë Murrizi në 360 gradë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/07/2019 - 09:20

Kriza politike në Shqipëri duket se është marrë në dorë nga presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan.

Postuar: 19/07/2019 - 09:10

Presidenti Ilir Meta ka treguar dje hapur se po kërkon pazare nga mazhoranca sa i takon luftës që

Postuar: 19/07/2019 - 09:00

Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi ka komentuar zhvillimet politike në ve

Postuar: 19/07/2019 - 08:28

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me një mesazh kundër informalitetit, pas aksionit të m

Postuar: 19/07/2019 - 08:12

Guvernatori pa mandat Gent Sejko, do të mbahet mend si njeriu i skandaleve.

Postuar: 19/07/2019 - 08:08

Qeveria nuk është tërhequr nga paketa antishpifje, edhe pse OSBE i doli kundër.

Postuar: 19/07/2019 - 08:07

Parlamenti ka miratuar dje ndryshimet në ligjin për mbrojtjen civile.