BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Politike

Habit Edi Paloka: Sot e ndoqa një pjesë emisioni “i detyruar”, ja çfarë vura re tek Taulant Balla

Habit Edi Paloka: Sot e ndoqa një pjesë emisioni “i

Ish-deputeti i PD-së Edi Paloka ka ironizuar gazetarin Sokol Balla, se dëmi më i madh që Rama u ka bërë mediave është kur sheh se si gazetari është transformuar në Taulant Balla.

Paloka shkruan:

“Disa emisione televizive ka kohe qe nuk i ndjek me. Sot e ndoqa nje pjese “i detyruar”.

Rama vec te tjerave, ju ka bere nje dem te madh dhe mediave. Demi me i madh eshte qe ka transformuar Sokol Ballen ne Taulant Ballen”.

 

Më të lexuarat