BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Politike

Habit ish-kryebashkiaku Shpëtim Gjika, publikon foton këmbëzbathur në zyrë dhe ka vetëm dy fjalë

Habit ish-kryebashkiaku Shpëtim Gjika, publikon foton

Ish-kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika, i ka surprizuar të gjithë teksa ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet këmbëzbardhur në zyrë teksa po zhvillonte një takim.

Gjika na tregon se këtë foto e ka bërë gjatë fushatës së zgjedhjeve të 2013-ës.

“Qershor 2013! Në drejtim të fushatës dhe në pritje të çertifikimit të rezultatit fitues”, shkruan Gjika.

Kujtojmë se Shpëtim Gjika, në 2011 ka marrë mandatin e 3 në bashkinë Vlorë, ku doli fitues me 5020 vota më shumë. Gjika arriti të marrë 23386 vota, ndërsa kandidati i PD-së, Ardian Kollozi, arriti të siguronte 18366 vota.

Habit ish-kryebashkiaku Shpëtim Gjika, publikon foton

Më të lexuarat