BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Politike

Habit me kërkesën Petrit Vasili: Mos i bëni më komente Edi Ramës

Habit me kërkesën Petrit Vasili: Mos i bëni më komente Edi

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” iu bën thirrje qytetarëve që të mos komentojnë në rrjetet sociale të kryeministrit Edi Rama.

Vasili shprehet se nuk duhet të bëhen komente te FB i Ramës, sepse kryeministri e quan këtë gjë punë. Ai shton se vetëm nëse komentojmë gënjeshtra në “Facebook”-un e kreut të qeverisë, ai mund të kthejë përgjigje.

Postimi 

Mos beni më komente!!

Aman mos i beni më komente ne FB ketij Edi Rames se ky ngaqe s’ben asnje gram pune do ta quaje qe po punon kur ju kthen ato pergjigjet e tij idiote.

Ah se harrova.Po qe doni te degjoni nje potpuri genjeshtrash halucinante atehere edhe mund ti shkruani Edi Rames dhe ai nuk do t’ju zhgenjeje.