BREAKING NEWS

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë pacientja, një tjetër transportohet tek Infektivi, ja sa raste konfirmohen pozitive te Senatoriumi

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë
x

Politike

“Hajde hajde si ka vajt puna”, Arta Dade "kryqëzon" Bashën dhe Kryemadhin

“Hajde hajde si ka vajt puna”, Arta Dade "kryqëzon"

Ish-ministrja e Jashtme komentoi shkurtimisht parlamentin, të cilën pjesëmarrja në emision mbrëmjen e sotme e kishte bërë që ta ndiqte. Ajo tha se i përmbahet idesë se vendimi i opozitës për të dorëzuar mandatet ishte i gabuar. Sipas saj duhej të zgjidhej një mënyrë tjetër.

“Nuk e di rezervoj që të jap opinione, por në fakt… duke kaluar shikoja policin që shërben. Dëgjova njërin që thoshte “Hajde hajde si ka vajt puna polici po i hap rrugën X” që ishte deputet i ri. Është kthyer në barsoletë”, tha Dade në ABC news.

 

Më të lexuarat