BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

“Hallin mund ta ketë të madh”, Spartak Ngjela del me deklaratën ‘bombë’ për Presidentin Meta: Është gjë e tmerrshme kur çmendet mbreti...!

“Hallin mund ta ketë të madh”, Spartak Ngjela del me

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar se nëse PS fiton mandatin e tretë në këto zgjedhje ai do të japë dorëheqjen dhe do të marrë në dorë frerët e opozitës.

Avokat Spartak Ngjela e quan këtë deklaratë të Metës si devijacion psikik.

“Duhet të respektohet Kushtetuta! E cila në nen të veçantë, kur shikon çthurje mendore të presidentit ngre Komision Psikiatrish. Nuk është nivel i arsyes njerëzore ajo që flet ai. Hallin mund ta ketë të madh, por halli i madh të çthur intelektin. Ç’thurja e intelektit i bie psikikës. Ne nuk jemi psikiatër, por ai ka devijacion psikik. Kushtetuta e ka taksative, për çdo president dhe e kanë të gjithë Kushtetutat botërore. Shakespear-i e tha i pari: Është gjë e tmerrshme kur çmendet mbreti…”, shprehet Ngjela.

Më të lexuarat