BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Hoxha nuk ndal “sulmet” ndaj Bashës: Ai është i pabesë, ja pse

Hoxha nuk ndal “sulmet” ndaj Bashës: Ai është i

Nënkryetari i FRPD, Lisandër Hoxha ka deklaruar se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duhet të ishte shkarkuar nga drejtimi i PD.

Ai është shprehur se Basha është një i pabesë, i cili nuk lë njeri të flasë, por do vetëm të dëgjohet zëri i tij.

Më tej Hoxha ka theksuar se ish-kryeministri Sali Berisha është i vetmi që ka statutën për ta bashkuar PD.

“Basha nuk lë njeri të flasë. I kam kërkuar të flas dhe nuk më është dhënë fjala. Çfarë frike mund të kishte Partia Demokratike nga zëri im? Sali Berisha është i vetmi që ka statutën për të bashkuar PD. Lulzim Basha është i pabesë” ka thënë ai.

Përsa i përket të qenurit pro amerikanë, Hoxha ka thënë se edhe ai është i tillë, por jo si Basha.

“Të gjithë jemi pro amerikanë, edhe unë jam pro amerikanë, por jo pro amerikan si Lulzim Basha”, thotë ai.

Më të lexuarat