BREAKING NEWS

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin paraprak, mesazh të fortë palëve politike: Ishin jashtëzakonisht të nxituara, duhet të...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin
x

Politike

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan

Mesa duket shprehja e presidentit 'me qetësi dhe dashuri' ka humbur. Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka pasur një ton jashtëzakonisht të ashpër, pasi Arjan Çani shfaqi një sinkron, ky Edi Rama deklaronte se Meta është “dëshmor”.

Teksa ishte duke folur në studio me "duar dhe këmbë", i nxehur dhe vazhdimisht ngrinte zërin, qytetarët në rrjetin e tij social e kanë 'masakruar'.

Ata i kujtojnë skandalet e rënda dhe shprehen se ai duket i tmerruar. Qytetarët i kujtojnë floririn dhe atë çfarë e pret në vijim.

Komentet 'live':

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek ArjanHumb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek ArjanHumb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan

Më të lexuarat