BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Politike

Humbje e madhe! Ndahet nga jeta zyrtarja e lartë dhe njëkohësisht liderja socialiste, Damian Gjiknuri reagon për lajmin e trishtë: Politikane e spikatur

Humbje e madhe! Ndahet nga jeta zyrtarja e lartë dhe njëkohësisht

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim në Greqi, Fofi Gennimata, ka ndërruar jetë në moshën 56-vjeçare, pas një beteje me kancerin në spitalin Evangelismos, ku po trajtohej. Lidhur me këtë lajm të trishtë ta reaguar socialisti Damian Gjiknuri i cili ka shprehur ngushëllimet.

“Në emër te Partisë Socialiste të Shqipërisë shpreh ngushëllime të sinqerta për ndarjen e parakohshme nga jeta të Kryetares së Pasok Znj. Foteini Genimata. Takimi i fundit me të ishte në Lubljanë muajin e shkuar në kuadër të takimit të PES ku ajo mbështeti pa hezitim axhendën e integrimit të Ballkanit Perendimor në BE. Znj. Genimata ishte nje politikane e spikatur për vlerat të cilat i përcolli përgjatë gjithë karrierës së saj”, shkruan Gjiknuri.

Më të lexuarat