BREAKING NEWS

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e PS, PD, LSI dhe partive të tjera që pritet të kandidojnë në 12 qarqet

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e
x

Politike

Humbje e madhe për Partinë Demokratike! Ndërron jetë papritur zyrtari i lartë, Enkelejd Alibeaj ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Humbje e madhe për Partinë Demokratike! Ndërron jetë

Një lajm i hidhur ka ardhur sot për Partinë Demokratike. Ish deputeti, Enkelejd Alibeaj shkruan në rrjetet sociale se ka ndërruar jetë Xhevit Sula, kryetar i Grupseksionit nr 1 të degës së PD Patos si pasojë e një ataku kardiak.

Postimi i Alibeajt

Xhevit Sula, Kryetar i Grupseksionit nr 1 te deges se PD-se Patos ka nderruar jete mengjesin e sotem nga nje atak kardiak! Familje e hershme  demokratesh, anetar kryesie  ?he kontribues ne vite. Ikja e tij e befte, pervecse na ka shokuar eshte nje humbje e madhe per PD-ne dhe shoqerine. U prehsh ne paqe mik i dashur! Ngushellime Lides (bashkeshortes) dhe dy femijeve si dhe gjithe miqve e te afermve! Do te na mungosh shume!

Humbje e madhe për Partinë Demokratike! Ndërron jetë