BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Politike

I bëri ftesë Sorosit për t’u takuar, Meta zbulon çfarë qëndron pas këtij veprimi: Ideja është që...

I bëri ftesë Sorosit për t’u takuar, Meta zbulon

I pyetur se cila ishte arsyeja që ftoi në takim edhe fondacionin e shoqërisë së hapur SOROS, presidenti Meta dha përgjigjen e shkurtër në Open.

“Nuk një ftesë të veçantë por ideja është që të ketë një takim me ata që kontribuuan për reformën në drejtësi. S’ka arsye pse të përjashtojmë njeri.

Unë jam president dhe ftoj të gjithë shoqërinë civile”, pohoi Meta.