Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I del situata nga kontrolli, Lulzim Bashës i përplasen në fytyrë skandalet e rënda

Postuar: 16/06/2019 - 15:27

Teksa kryeministri Edi Rama vijon fushatën elektorale për zgjedhjet e 30 qershorit, nga ana tjetër lideri demokrat Lulzim Basha thotë se nuk do të ketë zgjedhje në këtë datë. Ai i bën thirrje qytetarëve të ngrihen në protestën e radhës kundër qeverisë, e cila do të mbahen më 21 qershor, të premten në orën 20:00.

Por duket se Bashës pa filluar mirë protesta i ka dalë ‘situata nga duart’. Ai është ‘masakruar’ nga qytetarët në rrjetin e tij social në Facebook. Nga akuzat e 21 janarit e deri tek lufta e tij për karrige edhe jo për popullin. Ndryshe nga herët e tjera që kujdesej qe të ruante vetëm komentet pozitive, këtë radhë komentet negative si duket kanë qenë  të shumta.

KOMENTET

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 23:10

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e thotë me bindje të plotë krimi po humbet terren çdo ditë e më shumë në Shqipëri.

Postuar: 11/11/2019 - 22:59

Kryeministri Edi Rama tha se pas marrëveshjes së “Shengenit Ballkanik” në Shqipëri do

Postuar: 11/11/2019 - 22:52

Procesi i përzgjedhjes së anëtarëve është përfshirë nga një debat i ashpër mes palëve politike, p

Postuar: 11/11/2019 - 22:34

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja u shpreh se  senëse dy anëtaret Elsa Toska dhe Fion

Postuar: 11/11/2019 - 22:21

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zbuluar arsyen pse shkoi në Bejrut ditët kur po shpëtohej 11-

Postuar: 11/11/2019 - 22:07

Albin Kurti tha se kryeministri Rama nuk është për shkëmbim territoresh.

Postuar: 11/11/2019 - 21:54

Deputeti i Kuvendit, Ralf Gjoni tha se politika shqiptare asnjëherë nuk kanë demonstruar vullnet&