BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

I dërgoi ultimatumin e prerë Sali Berishës, Lulzim Basha thërret në kafe bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë, ja kush e shoqëron (FOTO)

I dërgoi ultimatumin e prerë Sali Berishës, Lulzim Basha

Kreu i PD-së Lulzim Basha pa mesazhit të prerë publik që i dërgoi sot ish-kryeministrit Sali Berisha, po shijon një kafe me bashkëpunëtoret e tij të ngushtë.

Basha shihet në kafe në lokalin pranë selisë blu, i ulur në një tavolinë me nën/kryetarët e PD-së, Alfred Rushaj dhe Jorida Tabaku, Sekretarin e Përgjithshëm, Gazment Bardhi si dhe deputetin Enkelejd Alibeaj.

Basha theksoi sot në një prononcim për mediat faktin se beteja e tij është kthimi i demokracisë në vend dhe nuk do të mblidhet kurrë Kuvendi i PD-së për të shqyrtuar vendimet e qeverisë amerikane. Gjithashtu ai u shpreh se PD po ecën përpara dhe se do t’i prijë betejës popullore për ndryshim.

I dërgoi ultimatumin e prerë Sali Berishës, Lulzim Basha

I dërgoi ultimatumin e prerë Sali Berishës, Lulzim Basha

I dërgoi ultimatumin e prerë Sali Berishës, Lulzim Basha

I dërgoi ultimatumin e prerë Sali Berishës, Lulzim Basha