BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Politike

I kërkojnë të shkarkojë urgjent, Manastirliun, Lleshajn dhe Ardi Veliun, shihni si reagon kryeministri Rama

I kërkojnë të shkarkojë urgjent, Manastirliun, Lleshajn dhe

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje Ministres Ogerta Manastirliu për deklaratën e saj në parlament mbi trajtim selektiv në rast re tejmbushen spitalet për shkak të koronavirusit.

Sipas Ramës, kreu i opozitës Lulzim Basha e ka nxjerrë nga konteksti fjalën e Ministres.

Kaq ka mjaftuar që Rama të krijojë sërish debat tek qytetarët.

Një ndjekës i shkruan që nëse ka respekt për veten duhet të shkarkojë Manastirliun, Sandër Lleshajn dhe Ardi Veliun.

I kërkojnë të shkarkojë urgjent, Manastirliun, Lleshajn dhe

Më të lexuarat