BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Politike

I la ‘topin’ për të ardhmen e vendit, Basha i përgjigjet ambasadores amerikane Yuri Kim

I la ‘topin’ për të ardhmen e vendit, Basha i

Pas deklaratës së ambasadores amerikane në Tiranë Yuri Kim që e la në dorë të kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha arritjen e marrëveshjes, ka reaguar ky i fundit.

Lulzim Basha tha se do të bëjë gjithçka për votën e lirë.

“Është bërë progres drejt dakordësisë për administrimin zgjedhor. Ka mbetur një çështje pa zgjidhur. Ju siguroj që opozita e bashkuar do të bëjë gjithçka për votën e lirë dhe të ndershme”, tha Basha.

Më të lexuarat