Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I publikuan foton duke drekuar me Ben Blushin, i besuari i Ramës përgatit padinë: Me paratë e fituara do të realizoj...

Postuar: 18/10/2018 - 11:54

Drejtori i Komunikimit me Median në Kryeministri, Endri Fuga u fotografua duke drekuar me ish-kreun LIBRA-s, prej kohësh tanimë në krye të Top Channel, Ben Blushi.

Fotot bënë xhiron e rrjetit dhe tregonin dy figurat e njohura në shoqërinë e njëri-tjetrit në një restorant të kryeqytetit ndërsa menjëherë disa portale “rënduan dorën” duke lëshuar akuza të rënda ndaj Fugës e Blushit.

Ndërkaq, ka reaguar menjëherë drejtori i Komunikimit i cili thotë se ka kërkuar nga Departamenti Antishpifje të formulimin e padive civile përkatëse.

“I keqardhur për shpifjet e disa portaleve lidhur me një nga dhjetëra takimet e mia të ditës së punës, kërkova nga Departamenti Antishpifje formulimin e padive civile përkatëse. Me lekët e fituara do propozoj realizimin e një Abetareje Speciale për humbësit e gjyqeve për shpifje”, shkruan Fuga në reagimin e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 21:42

Përmes një postimi në facebook, ish-oficeri i anti-drogës Dritan Zagani sërish ka folur me mesazhe të koduara.

Postuar: 17/11/2018 - 18:44

“Policia e Shtetit është sot vërtet e rënë shumë poshtë”, shprehet kreu i grupit

Postuar: 17/11/2018 - 17:25

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar ditën e sotme drejt Gjermanisë, edhe pse jo këtë herë për angaz

Postuar: 17/11/2018 - 16:39

Pas akuzave të Partisë Demokratike se ka një vendim të Këshillit të Ministrave për zëvendësimin e

Postuar: 17/11/2018 - 13:55

Dekretimi i Ministrit të Punëve të Brendshme ka qenë tema e diskutimit në panelin e të ftuarëve.&

Postuar: 17/11/2018 - 13:48

Ish-presidenti Bujar Nishani përmes një statusi në ‘Facebook’ ka analizuar protestën

Postuar: 17/11/2018 - 13:31

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka sulmuar edhe sot banorët e “Unazës së Re” që