BREAKING NEWS

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të ndikojë roli i Joe Biden në bisedimet Kosovë – Serbi (VIDEO)

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të
x

Politike

I tha se këtë lëvizje po e bën në prag të zgjedhjeve, nuk përmbahet kryeministri Rama: Ta kanë mbushur kokën me dokrra!

I tha se këtë lëvizje po e bën në prag të

Kryeministri Edi Rama sikurse e paralajmëroi disa ditë më parë, ka njoftuar sot se është rihapur gara për projektin e rëndësishëm për aeroportin e Vlorës.

Në pamjet e shpërndara në rrjetet sociale të shumta kanë qenë komentet nga qytetarët.

Një ndjekës i shkruan kryeministrit se këto projekte bënë për të pasuruar oligarkër dhe vijnë në prag të zgjedhjeve.

Rama i kthehet ashpër se gara për aeroportin është ndërkombëtare.

I tha se këtë lëvizje po e bën në prag të