Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I vjedhin shtëpinë e babait, gazetari i njohur nuk përmbahet dhe “shpërthen” në fyerje ndaj Lleshajt: Rri si gallof, të zëntë...

Postuar: 21/05/2019 - 22:43

Gazetari i njohur Erion Kristo ka shpërthyer keq ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj pak më parë. Kristo nuk i kursen fyerjet ndaj Lleshajt ndërsa e mallkon pasi i kanë vjedhur shtëpinë e prindërve në jug.

'O Minister i Brendshem! O misherim i paaftesise dhe dallkaukllekut! O njeri i pazoti te lidhesh dy fjale e te besh nje pune qe do mbahet mend! Fshatrat e Jugut te Shqiperise po vidhen perdite dhe ti rri si gallof. Largohu o antishqiptar! Jep doreheqje! Te zente mallkimi i babait tim qe i vodhen shtepine! Te zente mallkimi i femijeve qe i helmove me gaz', shkruan Erion Kristo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2019 - 09:20

Sali Berisha dhe Ilir Meta janë de fakto ideatorët e luftës civile që po përgatitet të përfshijë vendin tonë në ditët në vijim.

Postuar: 20/06/2019 - 09:10

Presidenti Ilir Meta vijon të ketë bindjen se në 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje.

Postuar: 20/06/2019 - 08:00

I ftuar mbrëmë në emisionin “Përballë” me Lutfi Dervishin, kryeministri Rama tha se s

Postuar: 20/06/2019 - 07:51

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve reagoi dje pas tensioneve të krijuara në disa bashki të vendit, ku

Postuar: 20/06/2019 - 07:48

Përplasjet dhe vënia e flakëve të disa, KZAZVE me qëllimin final pengimin e zhvillimit të zgjedhj

Postuar: 20/06/2019 - 07:45

Gazetari i gazetës gjermane “Bild”, Peter Tiede ka publikuar ditën e djeshme edhe 10

Postuar: 20/06/2019 - 07:30

 Kreu i opozitës Lulzim Bashka ka reaguar në rrjetin social Facebook për arrestimin e paligj