Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Idajet Beqiri del me deklaratë 'bombë', i plas në fytyrë skandalin e rëndë deputetit: Ke marrë para për...

Postuar: 25/06/2019 - 23:02

Ditën e sotme në emisionin “Dritare me Rudinën” ka pasur një debat të ashpër mes Lefter Maliqit dhe Idajet Beqirit. 

Beqiri e ka akuzuar Lefter Maliqin se merrte ryshfet kur mbante postin e zv. drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve për transferime. 

Debati

Lefter Maliqi:Ti je kot këtu se nuk i ke votat e mia

Idajet Beqiri:Po normale se unë nuk paguaj

Rudina Xhunga: Pse ka dhënë para

Idajet Beqiri:Po normale. Para, transferime! Kam parë sms i mbaruar, merrje lekë për transferime dhe prandaj të hoqi Rama.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 21:28

Kreu i LZHK-së, Dashamir ka komentuar sistemin zgjedhor  dhe është shprehur se me ose pa këtë reformë do të shkonte në zgjedhje që nesër.

Postuar: 19/11/2019 - 21:26

Ish-Presidenti Bujar Nishani tha në emisionin "Tepomra" se vendi nuk është në një situa

Postuar: 19/11/2019 - 21:11

Avokati Spartak Ngjela në një status në rrjetin social Facebook ka shkruar se komedia Meta vijon

Postuar: 19/11/2019 - 21:11

Kanditatja e  propozuar nga presidenti Meta, Marsida Xhaferllari është tashmë dhe &lsqu

Postuar: 19/11/2019 - 20:56

Ish kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar sërish ndaj sulmeve që po i bën pres

Postuar: 19/11/2019 - 20:48

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka deklaruar në studion e lajmeve në RTV Ora se presidentit, Ilir

Postuar: 19/11/2019 - 20:32

Ministri i Jashtëm i Austrisë Alexander Schallenberg, është shprehur qartë se duhet të çelen nego