BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Politike

“Ik o plaku Mere”/ Sali Berisha përplaset me Taulant Ballën, zbardhen replikat pa mikrofon në Kuvend: Mos harro Gentian...

“Ik o plaku Mere”/ Sali Berisha përplaset me Taulant

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla janë përplasur me njëri-tjetrit teksa u shkëmbyen për të shkuar në foltoren e Parlamentit.

Sali Berisha me ironi i ka thënë Taulant Ballës që gjatë fjalës në Kuvend të mos harronte “Gentian Sharrën”.

Por kreu i grupit të PS-së i është përgjigjur me të njëjtën monedhë teksa ka thënë se “të fala non gratës”, madje  duke e quajtur Berishën si “plaku Mere”.

Replikat pa mikrofon:

Sali Berisha- Taulant Balles: Mos harro Gentian sharrën

Taulant Balla: Të fala non gratës….

Sali Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Taulant Balla: Ik o plaku Mere ik

Më të lexuarat