BREAKING NEWS

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon prapaskenat e marrëdhënies së presidentit me SHBA dhe parashikon zhvillime pas 24 korrikut

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon
x
BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Politike

“Ilir Meta afrohet...”, Lorenc Vangjeli paralajmëron zhvillime të reja në kampin e opozitës: Sali Berisha do të surprizojë shqiptarët në vjeshtë

“Ilir Meta afrohet...”, Lorenc Vangjeli paralajmëron zhvillime

Gazetari Lorenc Vangjeli paralajmëron zhvillime të reja në kampin e opozitës në vjeshtë. Vangjeli tha se PD-në mund ta shpëtojë vetëm Sali Berisha.

“Opozita është ende në kantier. Ajo që kemi parë deri tani është vetëm forma, nuk ka përfunduar ende procesi. Sali Berisha mundi Lulzim Bashën, mundi Ibsenin nga Kukësi, tani ka betejën e tij. Duhet të mundë Sali Berishën. Sepse në krye të PD ai sot e bën që edhe Edi Rama përballë të duket si një adoleshent i pafajshëm në politikë. Kaq i vjetër është edhe në mendësi, edhe në metodologji. Besoj se nga ky kantier opozitën mund ta shpëtojë paradoksalisht vetëm Sali Berisha, i cili në shtator ndoshta do t’i surprizojë shqiptarët. Ilir Meta afrohet.. nuk ka përfunduar historia e PD-së dhe këtë e di Sali Berisha”, tha Vangjeli.

 

Më të lexuarat