BREAKING NEWS

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5 anëtarëve të Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, nga Bujar Nishani tek Besnik Mustafaj

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5
x

Politike

“Ilir Meta është kapur me video, e vdiqën burrin e huaj”, deklarata e fortë ‘live’ në studio (VIDEO)

“Ilir Meta është kapur me video, e vdiqën burrin e

Një qytetar ka shpërthyer keq ‘live’ në një emision ndaj klasës politike dhe në veçanti ndaj Presidentit Meta.

Gjatë telefonatës me moderatorin ai tha se Meta është kapur me video, është hajdut dhe kriminel.

“Pse nuk bie në gjunjë më për Kushtetutën, Ilir Meta, ai banditi, krimineli, hajduti. Është kapur me video, e vdiqën burrin e huaj, e futën në dhe. Superkrimineli, superhajduti, bashkë me Sali Berishën”, tha ai.

Më të lexuarat