BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Politike

Ilir Meta nxjerr foton me qenin, qytetarët 'e masakrojnë': I ke vënë dhëmbë floriri?

Ilir Meta nxjerr foton me qenin, qytetarët 'e masakrojnë': I

Presidenti Ilir Meta është vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale. Por jo vetëm kaq, kreu i shtetit tërheq vëmendjen me postimit që zgjedh të ndajë me ndjekësit e tij.

Të njëjtën gjë, Meta ka bërë edhe së fundmi. Meta ka publikuar një foto në Facebook. “Me Charlin”, shkruan Presidenti, ndërsa pranë tij shfaqet qeni i bardhë.

Por këto pamje janë pasuar nga reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë kursyer Ilir Metën edhe pse në faqen e tij të rrjetit social.

Ata i kujtojnë gjendjen e popullit shqiptar dhe sjelljen e presidentit në të tilla situata.

Ilir Meta nxjerr foton me qenin, qytetarët 'e masakrojnë': I

Ilir Meta nxjerr foton me qenin, qytetarët 'e masakrojnë': I

Ilir Meta nxjerr foton me qenin, qytetarët 'e masakrojnë': I

Më të lexuarat