BREAKING NEWS

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni konfirmon: "Imazhe autentike", këtu janë alienët

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni
x

Politike

Ilir Meta nxjerr skenarin, paralajmëron "tërmet" në Vlorë: Nuk do të tolerohet kurrë

Ilir Meta nxjerr skenarin, paralajmëron "tërmet" në

Presidenti Ilir Meta është përfshirë totalisht në fushatën elektorale.

Meta deklaroi sot se do të jetë në Vlorë deri më 26 prill, duke folur për një skenar si ai i Dibrës për vjedhjen e votave.

“Do të jem në Vlorë deri më 26 prill sepse Vlora është e kërcënuar nga një ‘tërmet’ si ai i Dibrës, pra nga prekja dhe vjedhja e votave, që nuk do të tolerohet kurrë.

Skenari i Dibrës nuk është hipotetik, por i faktuar. E kam informuar z.Bujar Leskaj dhe z.Petrit Vasili se sipas të dhënave që kam këtu në Vlorë po përgatitet i njëjti skenar që nuk do të tolerohet kurrë”, tha Meta në televizionin lokal në Vlorë.

Më të lexuarat