BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Politike

Ilva Tare zbulon lëvizjen e papritur të Ramës

Ilva Tare zbulon lëvizjen e papritur të Ramës

Gazetarja Ilva Tare, ka mësuar se kryeministri Rama do të ketë një darkë private me ministrin helen, ndërsa ngre pikëpyetje nëse Shqipëria po luan apo jo rolin e negociatores sa i takon konflikti mes Greqisë dhe Turqisë.

“Ejvallah!, Ka thënë Edi Rama, i cili gjithashtu do të ketë një darkë private me ministrin të Greqisë, Dendias, sipas burimeve të saj sonte në mbrëmje. A po flitet për një ndërmjetësim në Shqipëri të çështjes greko-turke? Do të kuptojmë ndoshta më shumë gjatë ditëve të ardhshme”, thekson Tare për Euro News.

Më të lexuarat