BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Politike

Infektohet me koronavirus politikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar bashkë me bashkëshorten e tij, ja si paraqitet gjendja shëndetësore

Infektohet me koronavirus politikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima infektohet me Covid-19.

Bashkë me Kokëdhimën është infektuar dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi bëhet dije nga burime të afërta pranë çiftit.

Infektohet me koronavirus politikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar

Infektohet me koronavirus politikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar