BREAKING NEWS

Pas Mark Markut, Partia Demokratike zgjedh drejtuesin politik në Korçë, kush është figura e njohur politike që Basha i ka besuar një qark të rëndësishëm

Pas Mark Markut, Partia Demokratike zgjedh drejtuesin politik në
x

Politike

Infektohet me koronavirus deputeti socialist, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Infektohet me koronavirus deputeti socialist, ja si është gjendja e

Deputeti socialist i Beratit, Fadil Nasufi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se deputeti Nasufi kishte disa ditë që kishte shfaqur shenja të infektimit dhe ishte karantinuar në banesën e tij në Berat.

Nasufi kishte bërë tamponin dhe përgjigjia e tamponit rezultoi “pozitive”, ndërkohë që mësohet se deputeti Nasufi është në gjendje të mirë shëndetësore.

Më të lexuarat