Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ironia e Ndokës me Hervin Çulin: Jap sallën me qira për synetlliqe

Postuar: 14/06/2018 - 17:03

Kryedemokristiani Nard Ndoka, ka postuar në profilin e tij në Facebook, një foto ku ironizon Drejtorin e Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli, i cili pop përdoret si marionetë kundër aktorëve.

Në postimin e tij Ndoka thekson se këtë herë planet e Ramës për të prishur teatrin dhe për të ndërtuar kullë po prishen, pasi aktorët kanë dalë kundër këtij plani, ndryshe nga sa ndodhi me stadiumin ‘Qemal Stafa’.

Postimi i Ndokës:

Kinema Partizani, kullë; kinema 17 Nëntori, kullë (bingo).

Premtimi i Ramës: “Do projektoheshin prodhimet e Holliwood-it”!

Stadiumi kombëtar “Qemal Stafa”, kullë.

Teatri Kombëtar, katër kulla!

Me të njëjtën llogjikë për të ngritur një kullë u shkatërrua stadiumi i vjetër Qemal Stafa, që po ashtu si Teatri Kombëtar është një vepër e arkitektit Italian Gherardo Bosio.

Stadiumit për fat të keq nuk i doli njeri përzot, foli Opozita, por vetëm kaq!

po i dalin Zot shumë aktorë; çfarë po trondit planin tashmë të miratuar nga Rama!

Unë jam me Robert Ndrenikën!

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2018 - 22:44

Kathlwn Kavalec, e nominuar nga presidenti Donald Trupm si ambasadore në Tiranë për të pasuar Donald Lu-në, duhet të zhvillonte seancën dëgjimore në senat, por ajo nuk ëhstë paraqitur.

Postuar: 17/08/2018 - 22:15

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën sot me një video të pishave të Parkut të Divjakës të filmuar

Postuar: 17/08/2018 - 20:44

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni Berisha ka sulmuar policinë, pas 9 kg drogë të

Postuar: 17/08/2018 - 20:17

Zv.ambasadori amerikan në Tiranë David Muniz para largimit të tij nga Shqipëri, pasi i mbaron m

Postuar: 17/08/2018 - 18:26

Deputeti socialist Jurgis Çyrbja, ka reaguar pas akuzave te PD, se është i lidhur me bandën e Shu

Postuar: 17/08/2018 - 17:47

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar situatën në Ballkan.

Postuar: 17/08/2018 - 17:46

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, i ka bërë thirrje qeverisë dhe Ministrisë së