Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ironizon ish-deputeti socialist/ “LSI, rikthehet në gjirin e saj”

Postuar: 19/06/2018 - 19:20

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Andis Harasani ka reaguar në lidhje me debatet për prishjen e Teatrit Kombëtar.

Në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale, Harasani ka ironizuar kryebashkiakun Veliaj, ndërsa shkruan “Socialistet i ka bekuar zoti qe e kane ne mes te tyre! Do ja ktheje cdo vote ne respekt!”.

Po ashtu Harasani shkruan se Veliaj do rikthejë edhe LSI-në në gjirin e saj.

“Une besoj se Veliaj ka hallin e artisteve dhe jo te firmes Fusha.
Eshte thjesht rastesi qe ne kete rast ai mendon si Rama.

Veliaj eshte djale me integritet e lufton per ate qe beson.
Qe ne kohen e Nano Ik! Nese sme besoni pyesni ne PD!

Ndaj Socialistet i ka bekuar zoti qe e kane ne mes te tyre!
Do ja ktheje cdo vote ne respekt!

Dhe me respekt do i ktheje LSI qe e donte dhe e do ne gjirin e saj!
Ka ca martesa qe behen ne qiell!”-shkruan Harasani në postimin e tij.

CNA.AL

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2018 - 22:13

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje ngjarjen e rëndë, ku u gjet i vdekur Shkelzen Qordja, shoferi i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Postuar: 19/09/2018 - 22:01

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se nëse opozita del në rrugë për të protestuar

Postuar: 19/09/2018 - 21:35

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi shprehet pro ngritjes së një komisioni për të hetuar atë që e

Postuar: 19/09/2018 - 20:56

Artan Hoxha ka komentuar masakrën e Lushnjes,  ku u vra Zamir Latift dhe Jurgen Hoxha.

Postuar: 19/09/2018 - 20:50

Në emisionin ‘FAKT’ kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar se pse Shpëtim Idr

Postuar: 19/09/2018 - 20:16

Pas takimit me artistët për çështjen e Teatrit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka da

Postuar: 19/09/2018 - 19:52

Zv/Kryeministrja Senida Mesi priti sot në një takim Ministrin e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë së