BREAKING NEWS

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i është bllokuar viza rrezikon të mbetet jashtë listave, shtohet presioni ndaj Bashës

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i
x

Politike

Ironizon keq Kreshnik Spahiu: 76-vjeçari me Corona, u rëndua nga psiqika dhe thoshte se Shqipërinë do e bëjë …

Ironizon keq Kreshnik Spahiu: 76-vjeçari me Corona, u rëndua nga

Ish kreu i Aleancës Kuqezi Kreshin Spahiu në një postim të tij në rrjetin social ditën e sotme, Spahiu ka ironizuar mbështetjen që militantët e LSI i japin lideres së kësaj partie, Monika Kryemadhi.

“76 vjeçari me Corona, u rëndua nga psiqika: Thonte: Shqipërinë do e bëj Monika”, shkruan Kreshnik Spahiu në rrjetin social.

Ironizon keq Kreshnik Spahiu: 76-vjeçari me Corona, u rëndua nga

Më të lexuarat