BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

Ironizon Paloka: Te fortin nuk e ndaluan dot, ama gazetarin dhe çfarë ishin qytetarë aty rrotull i palosën…

Ironizon Paloka: Te fortin nuk e ndaluan dot, ama gazetarin dhe

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka ironizuar me Policinë lidhur me ngjarjen e ndodhur te “Varri i Bamit” në Tiranë.

Në këtë zonë, efektivë të policisë ndaluan një automjet duke i kërkuar drejtuesit të dalë prej tij. Ky i fundit nuk i bindet urdhrit dhe largohet. Ndërkohë, policët ndaluan me forcë një gazetar që po filmonte të gjithë ngjarjen.

Në një postim në FB, Paloka shkruan:

“Te fortin” nuk e ndaluan dot, ama gazetarin e news 24 dhe çfarë ishin qytetarë aty rrotull i palosen…”

Më të lexuarat