BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Politike

Ish aleati i Lulzim Bashës i dërgon listën e kandidatëve KQZ-së, kërkon të garojë me partinë e tij në 25 prill, zbardhet në cilin qytet

Ish aleati i Lulzim Bashës i dërgon listën e kandidatëve

Listën e kandidatëve për deputetë të partisë "Lëvizja e Re", Arian Galdini iu ka dëeguar KQZ-së. Ish-aleati i kryedemokratit Lulzim Basha, synon të garojë në zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Tiranës.

Pavarësisht se Kodi Zgjedhor me ndryshimet e fundit u lejon kryetarëve të partive që të garojnë njëkohësisht në 4 qarqe, Galdini vetë ka preferuar të kandidojë vetëm në Tiranë.

Ish aleati i Lulzim Bashës i dërgon listën e kandidatëve

Më herët, gjatë ditës së sotme listën në KQZ e ka dërguar dhe partia Lëvizja për Ndryshim e Jozefina Topallit.

Ish aleati i Lulzim Bashës i dërgon listën e kandidatëve

Lista me emrat e kandidatëve për deputetë, Lëvizja e Re:

Ish aleati i Lulzim Bashës i dërgon listën e kandidatëve

Ish aleati i Lulzim Bashës i dërgon listën e kandidatëve

Ish aleati i Lulzim Bashës i dërgon listën e kandidatëve

Më të lexuarat