Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish deputeti i PD bën deklaratën bombë: Rama do na ngelë në dorë

Postuar: 19/03/2019 - 19:31

Banorët e Unazës së Re vijojnë protestën kundër projektit, ndërsa në mbështetje të tyre ka qenë edhe ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu.

Balliu u shpreh se Rama jo vetëm që do të rrëzohet, por me ironi ka shtuar se 'po na ngel në dorë, pasi në 16 mars pësoi para-infarkt'.

"Jo vetëm që po rrëzohet, por po na ngel në dorë, pasi në 16 mars i ra para-infarkt. Të shkojmë ditën e enjte dhe ti tregojmë se kush vendos në këtë vend. Nuk vendosin ata me atë parlament palaçoje.

E di gjithë bota se ka protestë te Unaza e Re, e kanë transmetuar të gjithë.  I themi Sandër Lleshajt, mos guxo se nuk do të gjesh vrimë miu ku të futesh. Në 21 mars ejani te parlamenti për t'u treguar që vendosin qytetarët" tha ai.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 09:52

Aktorët e Portokallisë janë mbledhur bashkë në një natë plot gëzim e hare, ku shfaqen duke kërcyer me në krye të valles Erjon Isain.

Postuar: 25/06/2019 - 09:51

Ndërkohë që vendi nodhet në një situatë të tensionuar politike, ndërkombëtarët janë vënë në lëviz

Postuar: 25/06/2019 - 09:42

Kolegji Zgjedhor vendosi që partia e Idajet Beqirit të marrë pjesë me dhunë në votimet e thirrura

Postuar: 25/06/2019 - 09:35

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka reaguar pas deklaratave te fundit te selisë blu për 30 qersho

Postuar: 25/06/2019 - 09:31

Kreu i shtetit, Ilir Meta pas konferencës së lajmëruar në orën 8 të mëngjesit, pasi ka dhënë mesa

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Anëtari i bordit drejtues të Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj, i ftuar në Vizion Plus ka kome

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Ndërkohë që presidenti Meta doli në një konferencë të jashtëzakonshme pas vendimit të Kolegjit Zg