Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish-deputeti i PD zbulon bisedën e fundit me Sokol Olldashin

Postuar: 20/11/2018 - 12:20

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Eduart Halimi, në një postim në Facebook, ka treguar bisedën e fundit që ka patur me Sokol Olldashin.

Halimi shkruan se ka qenë duke biseduar në një kafe afër kryesisë së Kuvendit.

POSTIMI I PLOTË

5 vjet me pare ne kete ore kemi qene duke biseduar ne nje kafe afer kryesise se Kuvendit, per nje “Zijafet” sic thoshte Koli dhe per nje interviste tek Fevziu te henen e ardheshme. Pastaj u ndame..per te mos u pare me kurre..
I paharruar kujtimi yt i dashur mik!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 14:37

Partia Demokratike denoncon kryeministrin Edi Rama se në Samitin e Poznanit për Ballkanin Perëndimor Shqipëria nuk paraqiti asnjë projekt, jo pa qëllim.

Postuar: 20/07/2019 - 14:25

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar në rrjet lidhur me dorëheqjen e Ramush Haradi

Postuar: 20/07/2019 - 13:55

Avokat Spartak Ngjela paralajmëroi telashe të reja për presidentin Ilir Meta.

Postuar: 20/07/2019 - 13:39

Ka ardhur edhe reagimi i kryeministrit Rama për dorëheqjen e Ramush Haradinajt.

Postuar: 20/07/2019 - 13:27

Java e ardhshme është kufiri maksimal që ministria e Mjedisit dhe e Rendit ka vendosur për zbatim

Postuar: 20/07/2019 - 13:09

Miranda Rira, kryebashkiakja në detyrë e Prrenjasit, ka kërkuar të jetë e pranishme në seancën gj

Postuar: 20/07/2019 - 13:04

Kreu i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja së fundmi është shfaqur mes grave politikane.