BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Politike

Ish-deputeti publikon pamjet: Të bashkohemi për të shpëtuar këtë qytet të bekuar nga i mallkuari Edi Rama

Ish-deputeti publikon pamjet: Të bashkohemi për të shpëtuar

Ish-deputeti Klevis Balliu ka publikuar disa pamje, ku tregohen përmbytjet në Pogradec.

Balliu shprehet se Pogradeci përmbytet, për shkak të vjedhjeve që bën Edi Rama dhe Rilindja.

Postimi i Klevis Balliut:

POGRADECI PËRMBYTET PËR SHKAK TË VJEDHJEVE TË RAMËS.

Kjo është qeveri e makthit, e vjedhjes dhe e bandave. Asnjë masë nuk merret nga pushteti lokal dhe ai qëndror për qytetet dhe qytetarët.

Qyteti i Pogradecit përmbytet në verë ndërsa pushteti lokal dhe ai qëndror nuk ekziston.

Prej 8 vitesh Pogradeci është lënë në harresë, e janë pikërisht vjedhjet e pushtetit të Rilindjes që shkatërrojnë qytete dhe vjedhin qytetarët.

Të bashkohemi së bashku për të shpëtuar këtë qytet të bekuar nga i mallkuari Edvin Rama.

Më të lexuarat