BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Politike

Ish-deputeti tregon goditjen e fortë që do të marrë Rama: Kjo është e pashmangshme

Ish-deputeti tregon goditjen e fortë që do të marrë Rama:

Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari me miratimin e ndryshimeve kushtetuese, Rama tregon që është kundër BE-së dhe nuk do që Shqipëria të bëhet pjese e saj.

Reagimi i plotë:

Rrotacioni eshte i pashmangshem.

Edi Rama dhe rilindja kane marre fund, jane te tmerruar nga zgjedhjet e lira dhe te ndershme. Edi Rama tregon qarte qe eshte kunder Bashkimit Europian dhe nuk do qe Shqiperia te behet pjese e BE. Izolon Shqiperine per interesin e tij personal. Prishi dakortesine e 5 Qershorit sepse kerkon pushtet ne tavoline. Largimi nga pushteti eshte makthi i vertete i Edi Rames dhe Rilindjes.

#shqiperia_shtepia_juaj!