Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish kolegët deputetë presin lirimin e tij përpara Drejtorisë së Policisë, Bardh Spahia bën veprimin që nuk pritej

Postuar: 20/06/2019 - 07:11

 Ish-deputetët e Patisë Demokratike vazhdojnë të qëndrojnë përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar lirimin e Bardh Spahisë.

Mirëpo teksa kolegët e tij, Klevis Balliu, Gent Strazimiri dhe Agron Shehaj qëndrojnë në hyrjen e Drejtorisë, Bardh Spahia ka dalë në dritaret e katitit të dytë, aty ku po merret në pyetje, dhe i ka përshëndetyr me dy gishtat lart.

Ish-deputeti Bardh Spahia është arrestuar mbrëmjen e sotme në Tiranë, teksa ishte nisur nga selia blu, në drejtim të Kasharit, ku do të merrte pjesë në emisionin 'Open'.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 11:18

Mbrëmjen e djeshme ka bërë mjaft bujë një lajm i publikuar në media, ku përflitej se në videon e paralajmëruar nga presidenti Ilir Meta, një ambasador i huaj i akredituar në Tiranë dhe një zyrtare e lartë e PS-së janë

Postuar: 19/11/2019 - 11:17

Në Komisionin e Ligjeve sot ka pasur debate të ashpra në lidhje me ankesat për buxhetin e 2020 pë

Postuar: 19/11/2019 - 11:11

Ministrat e BE-së po diskutojnë sot situatën në fushën e zgjerimit dhe politikës së pranimit në n

Postuar: 19/11/2019 - 11:06

Sot po zhvillohet mbledhja e Komisionit të Ligjeve për të trajtuar kërkesat e institucioneve të l

Postuar: 19/11/2019 - 10:57

Ministri i Jashtëm i Austrisë, Alexander Schallenberg në parim ka mbështetur propozimin francez p

Postuar: 19/11/2019 - 10:35

Pas afro një orë e gjysmë, ka përfunduar takimi i Presidentit Ilir Meta me kryedemokratin Lulzim

Postuar: 19/11/2019 - 09:53

Pavarësisht përplasjeve, duket se të gjitha forcat politike kanë gjetur ‘paqe’ mes ty