BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

Ish-kreu i LSI befason me reagimin, mbështet publikisht kandidatin e Bindjes Demokratike

Ish-kreu i LSI befason me reagimin, mbështet publikisht kandidatin e

Zgjedhjet po afrojnë dhe politika shqiptare ‘po ndizet’.

Ish-kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim për Elbasanin Bujar Kllogjri ka treguar se vlerëson kandidimin e emrave të rinj në listat e zgjedhësve për votimet e 25 Prillit.

Referuar komenteve të bëra nga ana e tij në faqen zyrtare të “Bindjes Demokratike” ai ka përgëzuar kandidatin Erjon Murataj për kandidimin e tij në qarkun e Elbasanit.

Gjatë kohës që Kllogjri mbante postin e kryetarit të LSI për Elbasanin Erjon Murataj njëkohësisht ishte kryetar i LRI për Elbasanin ndaj njohja mes tyre daton vite më parë .

Prej disa kohësh Bujar Kllogjri është distancuar nga politika  por komentet e bëra së fundmi në mbështetje të të rinjve të Bindjes Demokratike flasin një rikthim të tijin në sferën e politikës dhe në rradhët e kësaj partie.

Më të lexuarat