BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Politike

Ish-kreu i PD-së befason me reagimin për Lulzim Bashën: Ky ose është i vonuar, ose është i shitur, ose…

Ish-kreu i PD-së befason me reagimin për Lulzim Bashën: Ky ose

Ish-kreu i PD-së së Kukësit Ibsen Elezi ka komentuar zhvillimet e fundit brenda Partisë Demokratike lidhur me takimet që do mbajë Basha duke mbledhur dy strukturat e rëndësishme në të njëjtën ditë.

Elezi thekson se sa herë që ai bën një gjë në të mirë të PD-së e bën mbrapsht.

“Liderat perendimor nuk nguten !

Priti 12 vjet per ta marre nje diplome e nuk u ngut, tani ngutet per 2 mbledhje ?!

Ne ora 17, mbledhje kryesie.

Ne ora 19, mbledhje keshilli kombetar.

Pse behen kaq me ngut  dhe  cfare i kushton qe nje dite te beje njeren e nje dite tjetren ?!

 Sa here qe ben dicka e ben mbrapsht.

Ky ose eshte i vonuar, ose eshte i shitur, ose ….

I kane mbete me vete veç lulezimsat, si Ramizit “grate e enverit” ne  90-en..”, shkruan Elezi.

Më të lexuarat