BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Politike

Ish-kryetari i Komisionit për Zgjedhjet në PD ia plas në sy Lulzim Bashës në mbledhjen e Kryesisë: Je përgjegjës për humbjen e dytë dhe të tretë

Ish-kryetari i Komisionit për Zgjedhjet në PD ia plas në sy

Ish-kryetari i Komisionit për Zgjedhjet në Partinë Demokratike, Jemin Gjana në fjalën e tij në mbledhjen e Kryesisë së PD ka akuzuar Lulzim Bashën si përgjegjës për humbjet e njëpasnjëshme të Partisë Demokratike.

Gjithashtu, Gjana i ka kujtuar edhe disfatat më të hershme si kryetar i PD.

Në mbledhjen e kryesisë Gjana i është drejtuar:

“Kryetar je përgjegjës për humbjen e dytë, madje edhe për te tretën”, mësohet t’i ketë thënë Gjana-Bashës në mbledhje.