BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite burg caktohet për autorin

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite
x
BREAKING NEWS

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të shtrenjtë 17-vjeçarit në Lezhë? “Po e them për herë të parë”/ Eksperti zbardh detajet tronditëse: Një e ngjashme vrau bankierin Artan Santo

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të
x
BREAKING NEWS

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
x
BREAKING NEWS

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK ‘fundos’ edhe këto dy biznesmenë të njohur

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK
x
BREAKING NEWS

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma dh*et muhabetin”/ Gazetari i njohur bën rrëfimin e rrallë, tregon sherrin e Azem Hajdarit me një ish-të përndjekur: Donte ta arrestonte, ja si ia punuam

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma
x

Politike

Ish-presidenti i bashkohet Sali Berishës nesër në “Foltoren” e radhës në Berat

Ish-presidenti i bashkohet Sali Berishës nesër në

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton takimin e radhës me demokratët, në atë që e quan “Foltorja”, nismë e tij për të larguar Lulzim Bashën nga kreu i PD.

Berisha thotë se takimi i radhës do të mbahet në qytetin e Beratit. Mësohet se i pranishëm do të jetë dhe ish-presidenti Bujar Nishani. Lajmin e ka konfirmuar vetë ai.

Nishani shkruan se  Berati dhe demokratët e atij qarku kanë misionin historik ti japin energjinë e merituar shpëtimit, bashkimit, ringritjes dhe forcimit të Partisë Demokratike

REAGIMI

Të premten do t’ju bashkohem demokratëve të Beratit dhe të trevave të atij qarku, në Foltoren e z. Berisha.

Shpresa për shpëtimin dhe ringritjen e Partisë Demokratike po rritet me shpejtësi, nga dita në ditë.

Berati me “aristokracinë e tij qytetare” prej shekujsh ka rrezatuar shkëlqimin e civilizimit shqiptar.

Tashmë Berati dhe demokratët e atij qarku kanë misionin historik ti japin energjinë e merituar shpëtimit, bashkimit, ringritjes dhe forcimit të Partisë Demokratike si shpresa e vetme e patriotizmit, lirisë dhe të drejtës për shqiptarët.

Të shpëtojmë PD për të shpëtuar Shqipërinë

Më të lexuarat