BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x

Politike

Ish-zv.kryeministri thirrje të fortë Lulzim Bashës: Koha të dëshmosh për pushkatimet e 21 janarit

Ish-zv.kryeministri thirrje të fortë Lulzim Bashës: Koha të

Kryedemokrati Lulzim Basha u pyet nga gazetarët pas përfundimit të marrjes në pyetje në Prokurori se nëse do të japë dëshminë e tij për çështjen e 21 janarit. Basha tha se dosja është proceduar në mënyrë të plotë.

Ish-zv.kryeministri Erion Braçe teksa komenton këtë deklaratë, shprehet se Sali Berisha nuk do ikë kurrë nga Lulzim Basha.

Ai shprehet se është koha që të dëshmojë për pushkatimet e 21-janarit.

LULZIM BASHA E QUAN

TE MBYLLUR #21JANARIN!

NE DERE TE PROKURORISE!

Pyetje LULZIM;

KUSH E PUSHKATOI ALEKS NIKEN?

E sheh qe nuk eshte mbyllur gje?

NXIRRE BERISHIZMIN PREJ TEJE DHE DESHMO!

Ke qene minister i Brendshem diten e pushkatimeve;

E lehte ti ikesh Sali Berishes fizikisht; POR AI ESHTE BRENDA TEJE!

#21JANARI ESHTE PROVA!

Ti as do qe te pyetesh per te,

e quan te mbyllur!

Boll deshmove per dhunen e tij ndaj teje; KOHA TE DESHMOSH PER PUSHKATIMET E 21 JANARIT!

KESHTU SIC JENI, JENI NJESOJ, SIC NE KETE FOTO!

Më të lexuarat