BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Politike

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar foton nga mitingu në kufirin Shqipëri-Kosovë.  “Edhe unë isha atje me 20.000 aktivistët kuqezi duke shkatërruar kufirin Shqip?ri - Kosovë por ende mbetemi gjysëm - pushtuar , gjysëm - coptuar , krejt - varfëruar dhe totalisht – tradhëtuar”, shkruan Spahiu.

Postimi i Kreshnik Spahiut

Edhe unë isha atje me 20.000 aktivistët kuqezi duke shkatërruar kufirin Shqip?ri - Kosovë por ende mbetemi gjysëm - pushtuar , gjysëm - coptuar , krejt - varfëruar dhe totalisht - tradhëtuar .

FOTO: Nga mitingu në pikën kufirare ku ndahet:

Shqipëria jugut, kundër Shqipëris së veriut??????