BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Politike

Ishin të pranishëm në të njëjtën ceremoni, Rama i nxjerr videon dhe i jep ‘shuplakën’ e fortë Metës (Ka vetëm dy fjalë për Presidentin)

Ishin të pranishëm në të njëjtën ceremoni, Rama i

Ndërkohë që ditën e sotme ka marrë pjesë në 20-vjetorin e lirisë së Kosovës dhe ka qenë shumë pranë Metës, kryeministri Rama ka reaguar me një postim në Instagram, me të cilën i jep një ‘shuplakë’ të fortë Presidentit.

Rama ka publikur me video një pjesë të fjalës së Metës të datës 8 qershor i cili rendit arsyet se përse duhet të shtyhen zgjedhjet.

Gjithashtu ka publikuar edhe fjalën e Jean Claude Juncker, president i Komisionit Europian, i cili tha se zgjedhjet duhet të zhvillohen sepse në të kundër dëmtohet perspektiva Europiane e Shqipërisë.

Në përshkrimin e kësaj video Rama shkuan vetëm dy fjalë: “Pa koment”, pasi vet videoja tregon gjithçka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pa Koment

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on