Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ishin të pranishëm në të njëjtën ceremoni, Rama i nxjerr videon dhe i jep ‘shuplakën’ e fortë Metës (Ka vetëm dy fjalë për Presidentin)

Postuar: 12/06/2019 - 14:11

Ndërkohë që ditën e sotme ka marrë pjesë në 20-vjetorin e lirisë së Kosovës dhe ka qenë shumë pranë Metës, kryeministri Rama ka reaguar me një postim në Instagram, me të cilën i jep një ‘shuplakë’ të fortë Presidentit.

Rama ka publikur me video një pjesë të fjalës së Metës të datës 8 qershor i cili rendit arsyet se përse duhet të shtyhen zgjedhjet.

Gjithashtu ka publikuar edhe fjalën e Jean Claude Juncker, president i Komisionit Europian, i cili tha se zgjedhjet duhet të zhvillohen sepse në të kundër dëmtohet perspektiva Europiane e Shqipërisë.

Në përshkrimin e kësaj video Rama shkuan vetëm dy fjalë: “Pa koment”, pasi vet videoja tregon gjithçka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pa Koment

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 20:17

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka në studion e lajmeve në Ora News u shpreh se  shpërndarja e parlamentit ligjërisht i takon Presidentit, por moralisht ai tha se ishte dakord.

Postuar: 18/11/2019 - 20:13

Në një intervistë për revistën Class, ish deputetja e PD-së, Grida Duma ka treguar emrin e politi

Postuar: 18/11/2019 - 20:05

“Autoriteti i Medias Audiovizive (AMA) rrëzon ligjin e Ramës për censurën e medias online&r

Postuar: 18/11/2019 - 19:55

Ndërsa lideri i PD-së, Lulzim Basha, po viziton në qytete të ndryshme fermerët për të ndarë shqet

Postuar: 18/11/2019 - 19:41

Kryetari i PD Lulzim Basha po zhvillon një takim me aleatët e djathtë në selinë blu.Basha po tako

Postuar: 18/11/2019 - 19:39

Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt i pyetur në lidhje me faktin që Presidenti Ilir Meta e shpal

Postuar: 18/11/2019 - 19:27

Ish deputetja Grida Duma e njohur gjerësisht për pamjen e saj elegante dhe të kuruar, ka treguar